24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Druhý závody MMČR juniorů v Nové Pace.

125 2T ccm – 28 pilotů

Dušan Drdaj (MŇUK MOTOKROS VYSOKÉ MÝTO) si zde počínal dobře již od rána, kdy opanoval kvaldu, určitě chtěl zapomenout na potíže z Jinína, kde prorazil pneumatiku v druhé rundě a tím přišel o jasné vítězství. První moto ukořistil pro sebe Drdaj a s pohodlným náskokem projel cílem, za nim skončil Polák Gabriel Chetnicki (JD 191 KTM-MRG RACING) a třetí stále se zlepšující Slovák Tomáš Kohút. Po zranění ramene (zlomená lopatka) obsadil čtvrtou příčku Jakub Terešák (MOTOSPORTKLUB MÁLKOV) a naznačil, že po letošních peripetiích je zpátky v peletonu. Ruda Plch dojel na pěkném 6. místě

V druhém závodě rozhodně překvapil promoklé diváky Kohút, nenechal se rozhodit Drdajem, který zle dotíral a zasloužené prvenství si skvělou jízdou pohlídal. Favorit Chetnicki dojel tentokrát až třetí a o bedně bylo tedy rozhodnuto. Ruda Plch po pádu na startu a špatné viditelnosti dojel nakonec na 11. místě a celkově se umstnil na 6. místě.