News World Motocross

2 Starší

Druhý závod Mistrovství Rakouska v Imbach

Datum konání: 15. 4. 2014

Ve třídě MX Open vyhrál obě rozjížďky Gunter Schmidinger. Ve třídě vyhrál obě jízdy Aljosa Molnar.

Tonus a Nagl win

Datum konání: 19. 4. 2014

Jezdec třídy MX2 Arnaud Tonus, majitel červené tabulky vyhrál kvalifikaci v Grand Prix Bulharska. Německý jezdec Max Nagl vyhrál MXGP kvalifikační závod v Grand Prix Bulharska.

BUD Racing oficial video!

Podívejte se na tohle povedené video BUD Racing team pro rok 2014.

FIM Motocross World Championship: R4 Trentito

Kolem trati Arco Di Trento bylo tisíce diváků, kteří přeplnili divácké prostory, a dodali světovému šampionátu na evropském kontinetnu šťávu. V královské třídě vyhrál tentokrát z týmu Rockstar Energy Suzuki Clement Desalle. Třídu MX2 vyhrál Jeffrey Herlings z týmu Red Bull KTM Factory Racing.

Tyla Rattray je zpět ve hře!

Tyla Rattray, bývalý mistr světa třídy MX2 se po pětitýdenní pauze vrací do prvního evropského kola MXGP 2014 na své FC 350...

Závody v Pacově

Závody v Kaplici

Datum konání: 13. 4. 2014

EXTREME MOTORSPORT racing team se připravuje na úvodní závod MMČR v motokrosu který se koná v Kaplici na známé trati Blanské kotlině. Za náš tým bude startovat Ruda Plch a Georg Haslacher z Rakouska oba jezdci budou startovat ve třídě MX2.